Passat B5 Passat B5 FL by Hellsing

Zaprezentuj czym się poruszasz z rodziny Volkswagena
Regulamin forum
WAŻNE! Stosuj się do poniższego wzoru oraz wybierz prefiks tematu:

1. Marka, model
2. Silnik
3. Opis
4. Modyfikacje wykonane/planowane
Awatar użytkownika
Hellsing
Auto: Passat B5 FL
Kontakt:

Witam!

Przedstawiam wam moją "padake" , czyli volkswagen Passat B5 FL w wersji highline
Zdjęcie obowiązkowo , na dole dowiecie się jaki silnik oraz przebieg. Obrazek Silnik jaki w nim gości to 1.9 TDI AVF 131KM,
Skrzynia Automatyczna TipTronic czyli 5hp19

Przebieg aktualny to 380 tys km + rośnie :)

Na występie chciałbym odpowiedzieć na pytanie czemu passat B5 FL, otóż szukałem większego daily (sedana) i trafił się on , stał dosłownie biedny i zaniedbany w Włodawie u handlarza.

Po tym poznałem Pewnego kolegę z Mińska mazowieckiego , dzięki niemu dostrzegłem piękno w pastuszku ,

Pierwsze co zrobiłem to zmieniłem tylne lampy na przyciemnianie, zaraz po tym doszły pierwsze "buty" Aez Simas 17, przedni zderzak na gładko , zaraz po tym ów przyjaciel namówił mnie na USA , więc poszedłem w tym kierunku , i tak zaczęły się wszelkie mody związane z blacharka .
Oraz pierwsze "inne" przednie lampy.
(Tutaj chciałbym przeprosić na scrnshot z Instagrama , niestety po zmianie telefonu nie posiadam oryginalnego zdjęcia) Obrazek
W między czasie wpadł licznik z zmienionym podświetleniem na białe , z stagingiem i pełnym fisem (wcześniej był pół fis): Obrazek Zaraz po blacharce przyszedł czas na mechanikę więc :

-wyrzucilem EGR

-wsatwilem nowy wydech (trafiła się uzywka w dobrej cenie i bdb stanie)
Zdjęcie dodam na dniach.

-zmienilem mape,lecz aktualnie powróciłem do serii 131km

-Wstawilem DownPipe

Z srodka :

- Wspomniany licznik

-Kierownica trójramienna obszyta perforowana skóra

-Zrobione podświetlenie przednich klamek
(Do poprawy)

-zalozone głośniki JBL (planuję przejść na Hertz,wraz z subkiem w bagażniku)

-zalozone oświetlenie LED (w następnym miesiącu ustąpią miejsce dla modułów od Tomnika , jak tylko dostanę lampkę w8)

Na tą chwilę to wszystkie modyfikację jakie posiada mój passat.
Planuję:

-Wstawic gwint lowtec (zakupiony leży w bagażniku) , stanie się to na dniach: Obrazek -Wyrzucic tłumik środkowy ponieważ jest dla mnie za cicho.

-zalozyc turbinę 1756 do 200km

-zalozyc fmic oraz zrobić dolot

-zalozyc obrysowki z przodu

-dokonczyc malowanie pastuszka , aktualnie widać różnicę na LA7W 🙁 Obrazek -zalozyc dyfuzor od passata B7 na tył
(Poszukuję dokładki na przód , lecz nie chcę tej od cupry ,jest jej po prostu za dużo)

-zalozyc moduły LED od Tomnika jak tylko przyjdzie lampa w8.

Mam nadzieję że znajdą się jakieś osoby zainteresowane moim autkiem :) Obrazek Pozdrawiam! Hellsing :twisted:

Przyszła pora na pierwszy większy update
(Lepsze zdjęcia dodam jutro)

- Założony Gwint
- Wyrzucony tłumik środkowy (zaczął gadać)
- Nowe podciśnienia
- Nowe lusterka z kierunkami (w związku z tym myślę o wyrzuceniu kierunków z błotnika)

Aktualnie czekam na dystanse 20mm X4
Oraz upatrzyłem dokładki od maxtona , więc myślę że warto czekać :D Obrazek Obrazek I następny Update :D
-nowa antena
-oklejone halogeny (czekam na nowe) Obrazek Obrazek
(Miałem pytanie ile cm mam aktualnie wysokości , odpowiadam : 64cm z przodu 64,5cm tył)
Ostatnio zmieniony 31 sty 2021, 15:50 przez Hellsing, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
karsky
Administrator
Auto: Mazda 5

Zakładaj graty i rób foty :D
Awatar użytkownika
Hellsing
Auto: Passat B5 FL
Kontakt:

karsky pisze: 17 sty 2021, 12:34 Zakładaj graty i rób foty :D
Już od piątku stoi i są zakładane graty , w między czasie kupiłem jeszcze Lusterka z kierunkami :)
ODPOWIEDZ